Łukasz Kwiatkowski Kategoria: Praga Pn.
Opublikowano: 17 listopad 2011 Odsłony: 2686
Drukuj

 

Mając na uwadze zdrowie mieszkańców, a także z uwagi na sygnały, jakie do nas docierają dot. pojawienia się plagi szczurów w okolicach ronda Starzyńskiego szczególnie w okolicy lokali gastronomicznych - ogrodzenia ogrodu zoologicznego i dworca PKP Warszawa Praga.
Zwróciliśmy się z prośbą o przeprowadzenie kontroli w tym rejonie i przesłanie jej wyników oraz podjęcie działań mających na celu poprawę sytuacji do straży miejskiej i sanepidu.

 
Łukasz Kwiatkowski Kategoria: Praga Pn.
Opublikowano: 16 listopad 2011 Odsłony: 2576
Drukuj

 

Mając na uwadze życie i zdrowie mieszkańców, a także z uwagi na sygnały, jakie do nas docierają dot. niedawno przebudowanego przejścia dla pieszych zlokalizowanego na ulicy Targowej (na wysokości ulicy Kijowskiej między budynkami Targowa 15, a Targowa 20B). Złożyliśmy pismo w tej sprawie do Zarząy Dróg Miejskich.

Brak synchronizacji świateł doprowadza w tym miejscu do wielu niebezpiecznych sytuacji, dotyczy to szczególnie osób starszych, które przyzwyczajone do jednoczesnego zapalania się zielonego światła, wtargają na jezdnie na czerwonym świetle, widząc zapalające się na dalszym przejściu zielone światło. Dziękować Bogu, że jeszcze nie doszło jeszcze w tym miejscu do tragedii.

Ufamy, iż dla zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańców odpowiedni służmy potraktują sprawę priorytetowo.

Załączniki:
Pobierz plik (prawica praga północ w sprawie przejścia dla pieszych.pdf)Interwencja[w sprawie niebezpiecznego przejścia dla pieszych na ulicy Targowej.]151 Kb
 
Łukasz Kwiatkowski Kategoria: Praga Pn.
Opublikowano: 28 październik 2011 Odsłony: 3102
Drukuj

Właśnie ukazał się najnowszy numer kwartalnika sympatyków praskiej Prawicy Rzeczypospolitej - "Myśl Praska"

Zapraszamy do lektury!

Załączniki:
Pobierz plik (nr 3.pdf)Myśl Praska nr 3[październik 2011]256 Kb
 
Łukasz Kwiatkowski Kategoria: Praga Pn.
Opublikowano: 16 listopad 2011 Odsłony: 3053
Drukuj

prawica-postojtaksowek

 

Niedawno na ulicy Kijowskiej powstał nowy postój dla taksówek, jest to na pewno przydatna inwestycja dla mieszkańców, ale końcowe wykonanie jest dość ciekawe. Wspomniany postój rozpoczyna się znakiem D-20 - znak końca postoju taksówek, a kończy znakiem D-19 - znak rozpoczynający postój, ot taki postój na opak. W celu wyjaśnienia pomyłki w dniu dzisiejszym wysłaliśmy pismo do Zarządu Dróg Miejskich.

 

 

 

 

 

Załączniki:
Pobierz plik (prawica praga północ w sprawie postoju taksówek.pdf)Interwencja[w sprawie błędnego oznakowania postoju taksówek na ulicy Kijowskiej.]150 Kb
 
Łukasz Kwiatkowski Kategoria: Praga Pn.
Opublikowano: 28 październik 2011 Odsłony: 2908
Drukuj

Zapraszamy do lektury archiwalnych numerów kwartalnika sympatyków Praskiej Prawicy Rzeczypospolitej.

 

Załączniki:
Pobierz plik (nr 1.pdf)Myśl Praska nr 1[maj 2011]381 Kb
Pobierz plik (nr 2.pdf)Myśl Praska nr 2 [siepień 2011]281 Kb
 

Page 39 of 40

<< Start < poprz. 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 nast. > End >>
| + - | RTL - LTR