Łukasz Kwiatkowski Kategoria: Praga Pn.
Opublikowano: 30 listopad 2011 Odsłony: 2566
Drukuj

Straż miejska po kontroli stwierdziłą obecność szczurów w tym rejonie i zleciła deratyzację. W załączeniu do artykułu można zapoznać się z pismem jakie otrzymaliśmy od straży miejskiej.

Załączniki:
Pobierz plik (odpowiedź w spr. deratyzacji.pdf)odpowiedź w spr. deratyzacji.pdf[ ]67 Kb
 
Łukasz Kwiatkowski Kategoria: Praga Pn.
Opublikowano: 20 listopad 2011 Odsłony: 2929
Drukuj

MIESZKACU

 
Łukasz Kwiatkowski Kategoria: Praga Pn.
Opublikowano: 18 listopad 2011 Odsłony: 2727
Drukuj

Z uwagi na sygnały, jakie do nas docierają dot. niedawno prowadzonych prac remontowych na ulicach Targowej i Kijowskiej. Zwóciliśmy się do burmistrza dzielnicy o dopilnowanie naprawienia chodnika w w/w rejonie. Kostka Bauma jest ułożona nieestetycznie, brakuje zachowania pierwotnego wzoru, w wielu miejscach została ułożona krzywo. Chodnik jest nierówny. Przed położeniem kostki nie wyrównano ziemi, przez co chodnik zapadł się i powstały doły, co stanowi potencjalne niebezpieczeństwo skręcenia, bądź złamania nogi.

IMG 1340 IMG 1336
IMG 1339 IMG 1345

 

Załączniki:
Pobierz plik (prawica praga północ w sprawie chodnika.pdf)Interwencja[+ wszystkie zdjęcia, które otrzymał P. Burmistrz]1406 Kb
 
Łukasz Kwiatkowski Kategoria: Warszawa
Opublikowano: 18 listopad 2011 Odsłony: 2817
Drukuj

Szanowny Pan
Jerzy Miller
Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji

W związku z licznymi aktami przemocy i naruszeniom prawa w dniu 11 listopada br. w Warszawie, zwracamy się do Pana Ministra z prośbą o wyjaśnienie następujących spraw.

1. Czy ubrany po cywilnemu policjant kopiący w twarz przechodnia na ulicy Nowy Świat został już zwolniony z Policji i czy wszczęte zostało postępowanie karne wobec niego? Czy zostało wszczęte postępowanie dyscyplinarne wobec umundurowanych policjantów, którzy nie powstrzymali policjanta po cywilnemu kopiącego przechodnia?

2. Dlaczego oddziały Policji będące obecne na Pl. Konstytucji nie zatrzymywały zamaskowanych bandytów, którzy demolowali plac i rzucali kawałkami płyt chodnikowych w policjantów i uczestników Marszu Niepodległości?

3. Dlaczego podczas Marszu Niepodległości nie było asysty policjantów, którzy ochranialiby uczestników Marszu, w tym liczne rodziny z małymi dziećmi?

4. Dlaczego oddziały Policji stojące ok. 20 metrów od zdarzenia, nie interweniowały, a jedynie biernie przyglądały się grupie wandali demolujących wóz transmisyjny TVN24 na Pl. Na Rozdrożu?

Z poważaniem
(-) Krzysztof Kawęcki
Wiceprezes Prawicy Rzeczypospolitej

Warszawa, dnia 14 listopada RP 2011

 
Łukasz Kwiatkowski Kategoria: Praga Pn.
Opublikowano: 17 listopad 2011 Odsłony: 2686
Drukuj

 

Mając na uwadze zdrowie mieszkańców, a także z uwagi na sygnały, jakie do nas docierają dot. pojawienia się plagi szczurów w okolicach ronda Starzyńskiego szczególnie w okolicy lokali gastronomicznych - ogrodzenia ogrodu zoologicznego i dworca PKP Warszawa Praga.
Zwróciliśmy się z prośbą o przeprowadzenie kontroli w tym rejonie i przesłanie jej wyników oraz podjęcie działań mających na celu poprawę sytuacji do straży miejskiej i sanepidu.

 

Page 29 of 40

<< Start < poprz. 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 nast. > End >>
| + - | RTL - LTR