Łukasz Kwiatkowski Kategoria: Praga Pn.
Opublikowano: 30 listopad 2011 Odsłony: 2477
Drukuj

Straż miejska po kontroli stwierdziłą obecność szczurów w tym rejonie i zleciła deratyzację. W załączeniu do artykułu można zapoznać się z pismem jakie otrzymaliśmy od straży miejskiej.

Załączniki:
Pobierz plik (odpowiedź w spr. deratyzacji.pdf)odpowiedź w spr. deratyzacji.pdf[ ]67 Kb
 
Łukasz Kwiatkowski Kategoria: Praga Pn.
Opublikowano: 20 listopad 2011 Odsłony: 2855
Drukuj

MIESZKACU

 
Łukasz Kwiatkowski Kategoria: Praga Pn.
Opublikowano: 17 listopad 2011 Odsłony: 2617
Drukuj

 

Mając na uwadze zdrowie mieszkańców, a także z uwagi na sygnały, jakie do nas docierają dot. pojawienia się plagi szczurów w okolicach ronda Starzyńskiego szczególnie w okolicy lokali gastronomicznych - ogrodzenia ogrodu zoologicznego i dworca PKP Warszawa Praga.
Zwróciliśmy się z prośbą o przeprowadzenie kontroli w tym rejonie i przesłanie jej wyników oraz podjęcie działań mających na celu poprawę sytuacji do straży miejskiej i sanepidu.

 
Łukasz Kwiatkowski Kategoria: Praga Pn.
Opublikowano: 18 listopad 2011 Odsłony: 2646
Drukuj

Z uwagi na sygnały, jakie do nas docierają dot. niedawno prowadzonych prac remontowych na ulicach Targowej i Kijowskiej. Zwóciliśmy się do burmistrza dzielnicy o dopilnowanie naprawienia chodnika w w/w rejonie. Kostka Bauma jest ułożona nieestetycznie, brakuje zachowania pierwotnego wzoru, w wielu miejscach została ułożona krzywo. Chodnik jest nierówny. Przed położeniem kostki nie wyrównano ziemi, przez co chodnik zapadł się i powstały doły, co stanowi potencjalne niebezpieczeństwo skręcenia, bądź złamania nogi.

IMG 1340 IMG 1336
IMG 1339 IMG 1345

 

Załączniki:
Pobierz plik (prawica praga północ w sprawie chodnika.pdf)Interwencja[+ wszystkie zdjęcia, które otrzymał P. Burmistrz]1406 Kb
 
Łukasz Kwiatkowski Kategoria: Praga Pn.
Opublikowano: 16 listopad 2011 Odsłony: 2496
Drukuj

 

Mając na uwadze życie i zdrowie mieszkańców, a także z uwagi na sygnały, jakie do nas docierają dot. niedawno przebudowanego przejścia dla pieszych zlokalizowanego na ulicy Targowej (na wysokości ulicy Kijowskiej między budynkami Targowa 15, a Targowa 20B). Złożyliśmy pismo w tej sprawie do Zarząy Dróg Miejskich.

Brak synchronizacji świateł doprowadza w tym miejscu do wielu niebezpiecznych sytuacji, dotyczy to szczególnie osób starszych, które przyzwyczajone do jednoczesnego zapalania się zielonego światła, wtargają na jezdnie na czerwonym świetle, widząc zapalające się na dalszym przejściu zielone światło. Dziękować Bogu, że jeszcze nie doszło jeszcze w tym miejscu do tragedii.

Ufamy, iż dla zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańców odpowiedni służmy potraktują sprawę priorytetowo.

Załączniki:
Pobierz plik (prawica praga północ w sprawie przejścia dla pieszych.pdf)Interwencja[w sprawie niebezpiecznego przejścia dla pieszych na ulicy Targowej.]151 Kb
 

Page 14 of 15

<< Start < poprz. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 nast. > End >>
| + - | RTL - LTR