Kategoria: Warszawa
Opublikowano: 19 styczeń 2013 Odsłony: 4926
Drukuj

 

W sobotę 19 stycznia br. w historycznym miejscu Warszawy - w budynku PASTY odbył się Zjazd delegatów Mazowieckiej Prawicy Rzeczypospolitej.

 

zjazd 1 

 

Wśród gości zjazdu wypowiadali się m.in.: wiceprezes oraz szef stołecznej struktury PiS Mariusz Kamiński, przewodniczący parlamentarnego zespołu na rzecz ochrony życia i rodziny Jan Dziedziczak, oraz ekonomista dr Marian Szołucha. Celem zebrania był wybór władz partii na Mazowszu oraz przygotowanie strukturalne do zbliżających się wyborów i zjazdu krajowego. Przewodniczącym 21 osobowego zarządu Mazowieckiej Prawicy Rzeczypospolitej został wybrany dr Krzysztof Kawęcki, prorektor Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie, a w rządzie Jerzego Buzka wiceministrem w Ministerstwie Edukacji Narodowej.

 

Myśl Praska na Facebooku:

http://www.facebook.com/MyslPraskaKwartalnikBiuletynInformacyjny?ref=hl

 

 

Wiceprzewodniczącymi zostali, przedsiębiorca Zbigniew Popiel oraz Piotr Strzembosz, autor kilku scenariuszy filmów dokumentalnych i fabularnych, były radny dzielnicowy, powiatowy i wojewódzki.

Prezes Prawicy Marek Jurek potwierdził strategiczny charakter współpracy Prawicy Rzeczypospolitej z PiS.

Przypomniał także niedawny Deklaracje w obronie polskiej waluty podpisany przez wielu wybitnych ekonomistów i wykładowców.

Po długich i wyczerpujących obradach prowadzący zjazd sekretarz generalny Prawicy Lech Łuczyński zakończył obrady przypominając delegatom o potrzebie systematycznego kontaktu z członkami w swoich powiatach/dzielnicach.

na rzecz Życia i Rodziny.

 

zjazd 2zjazd 3zjazd 4zjazd 5zjazd 6zjazd 7zjazd 8zjazd 9zjazd 10 

| + - | RTL - LTR