Kategoria: Warszawa
Opublikowano: 18 kwiecień 2013 Odsłony: 3870
Drukuj

pismo prawicy_2

 

Prawica Rzeczypospolitej Okrę Warszawski w związku z otrzymanymi sygnałami od zaiepokojonych mieszkańców przebiegiem prac modernizacyjnych w Willi Narutowicza zwróciła się z wnioskiem do Stołecznego Konserwatora Zabytków o wyjaśnienie niepokojących sygnałów jakie otrzymaliśmy dot. planów remontowych inwestora w/w nieruchomości.

Czytaj więcej...
 
Kategoria: Praga Pn.
Opublikowano: 14 kwiecień 2013 Odsłony: 4177
Drukuj

 

 

Przed katedrą św. Michała Anioła i św. Floriana Męczennika, odbyło się kolejne spotkanie organizowane przez neokatechumenat warszawski.

Wiara rodzi się ze słuchania. Czego słuchać aby mieć wiarę?

„Bracia ze wspólnot Neokatechumenalnych w Diecezji

Warszawsko Praskiej zapraszają wszystkich mieszkańców

Pragi na spotkanie ze Słowem Bożym. Misje ewangelizacyjne

w ogłoszonym przez papieża Roku Wiary będą prowadzone

przed katedrą św. Floriana we wszystkie niedziele od 7 kwietnia do 5 maja 

w godzinach od 16 do 18.”

Pozostały jeszcze trzy spotkania. Serdecznie zapraszamy.

 

 14.04.13 1

Czytaj więcej...
 
Kategoria: Warszawa
Opublikowano: 26 marzec 2013 Odsłony: 3928
Drukuj

 

 Negatywne opinie dotyczą: Uchwały Rady Miasta st. Warszawy w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, ustalenia stawki takiej opłaty oraz ustalenia stawki opłaty za pojemnik o określonej pojemności Uchwała nr LI/1497/2013 Rady m. st. Warszawy z 7 marca 2013r.)

cats-crop 

22.03.2013 godzina 16.00 w Urzędzie Dzielnicy Targówek

ul. Kondratowicza 20, odbyła się nadzwyczajna sesja na temat

Uchwały śmieciowej Rady Warszawy.

Była to jedna z wielu sesji ,jakie odbywały się w Warszawskich Dzielnicach.

Na sesji Rady Dzielnicy Targówka był pełnomocnik dzielnicowy Prawicy Rzeczypospolitej. Przekazuje jego krótka relacje która w dobitny sposób odzwierciedla to wszystko co się działo również w innych dzielnicach:

Witam

Byłem na sesji. Totalna krytyka Uchwały śmieciowej Rady Warszawy. Arogancja Zarządu Warszawy, wyraża się w tym, że już nawet nie prosi rady dzielnic i ich zarządy o opinie na temat projektów uchwał Rady Warszawy w istotny sposób dotyczących mieszkańców dzielnic. Rady dzielnic mogą tylko uchwalać swoje stanowisko do już podjętych uchwał Rady Warszawy, które nie mogą mieć już jakiegokolwiek znaczenia na podjęte już decyzje. Widać tu jak na dłoni arogancję władz Warszawy zdominowanych przez PO i nie wahających się przed narzucaniem swoich decyzji nawet w sposób niezgodny z ustawa o samorządzie.

Jan Mamaj

Czytaj więcej...
 
Kategoria: Warszawa
Opublikowano: 10 kwiecień 2013 Odsłony: 5212
Drukuj

 

10.04.2013 3

 

Trzecia rocznica katastrofy rządowego samolotu, na pokładzie którego zginął Prezydent Lech Kaczyński wraz z 95 osobami. Byli elitą Rzeczypospolitej.

Zginęli w drodze do Katynia gdzie mieli oddać hołd elicie II Rzeczypospolitej zamordowanej przez sowietów, którą z trudem odbudowujemy do dnia dzisiejszego.

Na prawdę o zbrodni katyńskiej czekaliśmy dziesięciolecia. Na wyjaśnienie przyczyn katastrofy smoleńskiej tak długo czekać nie możemy!

Czytaj więcej...
 
Kategoria: Warszawa
Opublikowano: 24 marzec 2013 Odsłony: 6169
Drukuj

 

24 marca 2013 r w Warszawie odbył się VIII Marsz Świętości Życia. W tym roku pod hasłem „dzieci są super”. Marsz rozpoczął się po stronie praskiej, przy katedrze św. Floriana. Zaraz po mszy świętej. Stamtąd przeszedł pod Kolumnę Zygmunta, gdzie połączył się z marszem archidiecezji warszawskiej, obie grupy ok. godz. 14.00 razem wyruszyć w stronę kościoła św. Krzyża.

Kilkutysięczny pochód, w którym maszerowali rodzice z dziećmi, młodzież, studenci i osoby starsze, prowadzili kard. Kazimierz Nycz i abp Henryk Hoser.

Marsz dla_ycia_7

Czytaj więcej...
 

Page 15 of 40

<< Start < poprz. 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 nast. > End >>
| + - | RTL - LTR