Łukasz Kwiatkowski Kategoria: W mediach
Opublikowano: 29 październik 2011 Odsłony: 3518
Drukuj

Artykuł z tvnwarszawa.pl

"Na przedwyborczym rynku nazwisk pojawił się dziś Piotr Strzembosz. Kandyduje z ramienia Prawicy Rzeczypospolitej i Unii Polityki Realnej.

"Rodzina, Inwestycje, bezpieczna przyszłość" - to hasło, pod jakim wystartuje w kampanii samorządowej Piotr Strzembosz, obecnie radny i wiceprzewodniczący komisji kultury i dziedzictwa narodowego w sejmiku województwa mazowieckiego.

Ośmioro kandydatów?

Do tej pory chęć walki o fotel prezydenta stolicy zgłosiło siedem osób. Hanna Gronkiewicz-Waltz ubiegać się będzie o reelekcję. Naprzeciw niej staną: popierany przez PiS Czesław Bielecki, Wojciech Olejniczak z SLD a także Janusz Korwin-Mikke, Katarzyna Munio, Romulad Szeremietiew i Piotr Strzembosz.

W piątek swojego kandydata przedstawi także PSL.

Wybory samorządowe odbędą się 21 listopada, w ich ewentualna druga tura - w przypadku wyborów wójtów, burmistrzów, prezydentów miast - 5 grudnia.
"

 
Łukasz Kwiatkowski Kategoria: W mediach
Opublikowano: 29 październik 2011 Odsłony: 3514
Drukuj

Artykuł z rp.pl

"Piotr Strzembosz jest kandydatem Prawicy Rzeczypospolitej i Unii Polityki Realnej na prezydenta Warszawy.

- Głęboko wierzę, że kandydat dwóch popierających go partii - Prawicy Rzeczypospolitej i UPR - może zagwarantować zdolność bezstronnego zarządzania miastem, współpracy z każdą instytucją władzy publicznej i nieprzenoszenia na teren Warszawy konfliktów czysto wyborczej walki dominujących partii o władzę - powiedział, przedstawiając Strzembosza, lider Prawicy Rzeczypospolitej Marek Jurek.

Czytaj więcej...
 
Łukasz Kwiatkowski Kategoria: W mediach
Opublikowano: 29 październik 2011 Odsłony: 3407
Drukuj

Artykuł z gazeta.pl

"Sprzedaż udziałów miasta w nierentownych spółkach, zrealizowanie trzeciej linii metra "na odcinku Dworzec Wschodni - Dworzec Zachodni", wzniesienie mostu dla ruchu lokalnego między Żoliborzem a Pragą Północ - to proponowane przez Prawicę Rzeczypospolitej i Unię Polityki Realnej inwestycje w stolicy.

 

Czytaj więcej...
 
Łukasz Kwiatkowski Kategoria: W mediach
Opublikowano: 29 październik 2011 Odsłony: 3374
Drukuj

Artykuł z money.pl

"06.10. Warszawa (PAP) - Wspieranie rodziny to jeden z głównych punktów wspólnego programu wyborczego Unii Polityki Realnej oraz Prawicy Rzeczypospolitej. Program przedstawiony w środę przewiduje m.in. gwarancję samorządowego becikowego oraz dodatek macierzyński dla rodzin wielodzietnych

Prawica Rzeczypospolitej i Unia Polityki Realnej - obok wspólnego kandydata na prezydenta stolicy, którym jest Piotr Strzembosz - wystawią w wyborach samorządowych również wspólne listy do Rady Warszawy i rad dzielnic.

Czytaj więcej...
 
Łukasz Kwiatkowski Kategoria: W mediach
Opublikowano: 29 październik 2011 Odsłony: 3477
Drukuj

Artykuł z wpolityce.pl

"Poniżej zamieszczamy apel Piotra Strzembosza, kandydata komitetu UPR-Prawirza Rzeczpospolitej, do władz stolicy:

Apel do władz Warszawy

W dniu dzisiejszym w Warszawie odbędzie się legalny przemarsz ulicami miasta – Marsz Niepodległości oraz szereg stacjonarnych pikiet, które z założenia mają być kontrmanifestacjami wobec zgłoszonego wcześniej Marszu.

Czytaj więcej...
 
Łukasz Kwiatkowski Kategoria: W mediach
Opublikowano: 29 październik 2011 Odsłony: 4541
Drukuj

Artykuł z mmwarszawa.pl

"Piotr Strzembosz kandyduje na prezydenta stolicy. Jego program to: rodzina, inwestycje, bezpieczeństwo. Chce być przede wszystkim prezydentem dobrym i skutecznym.

Barwna postać kandydata prawicy

Piotr Strzembosz ur. 1963 r. Prywatnie - mąż i ojciec dwójki dzieci. Zawodowo - obecnie kandydat na prezydenta stolicy, ale doświadczenie zawodowe i życiowe zdobywał w różnych branżach. Pracował m.in. jako robotnik, kierowca, prowadził działalność gospodarczą, był dyrektorem federacji skupiającej przedsiębiorców, pracował na planie filmowym, pisał scenariusze.

Czytaj więcej...
 
Łukasz Kwiatkowski Kategoria: W mediach
Opublikowano: 29 październik 2011 Odsłony: 3869
Drukuj

Atykuł z tvnwarszawa.pl

 

"KOMUNIKACJA


1. Opłaty za wjazd do centrum miasta. Czy jest Pan zwolennikiem takiego pomysłu? Czy realne jest wprowadzenie takich opłat w ciągu najbliższej kadencji?

Jestem raczej przeciw takiemu rozwiązaniu, ale decyzja należy do radnych, i jako prezydent, bym się jej podporządkował. Sądzę, że jeśli taka decyzja zapadnie, to nie nastąpi ona zbyt szybko. Na pewno opłaty powinny wnosić firmy transportowe od ruchu tirów i ciężarówek powyżej 10 ton, które poruszają się po mieście.
Czytaj więcej...
 

Page 8 of 38

<< Start < poprz. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 nast. > End >>

Czy głosowałeś wyborach parlamentarnych?

Tak - 86.4%
Nie - 13.6%

Ilość głosów: 22
Głosowanie zakończone : 23 Lis 2011 - 02:32

Jak oceniasz nową stronę?

Super - 81%
Taka Sobie - 4.8%
Brzydka - 4.8%
Nie mam zdania - 9.5%

Ilość głosów: 21
Głosowanie zakończone : 22 Lis 2011 - 20:31
| + - | RTL - LTR